Збиральник

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/menu.inc on line 745.

Уріж та його духи (Галина Пагутяк)

Додано твір Уріж та його духи (Галина Пагутяк). «Уріж та його духи» – унікальна книга в українському літературному дискурсі. Це духовна історія в міфологічному часі реального села Уріж, в якому народилася самобутня письменниця Галина Пагутяк, лауреат Шевченківської премії, і зобразила його у своїх творах як безмежний Всесвіт.

В оформленні книжки використано фрагмент картини «Золоті струни» (1972) відомого українського художника Володимира Лободи.

Потрапити в сад (збірка) (Галина Пагутяк)

Додано твір Потрапити в сад (збірка) (Галина Пагутяк). У творах збірки письменниця зі Львівщини тривожно роздумує про боротьбу доброго і злого в людині, застерігає, щоб поняття «совість», «вірність», «честь» не стали тільки словами в словнику.

Прагнучи загострити читацьку увагу на буденних проблемах людського співжиття, авторка шукає нові форми самовираження, сміливо поєднує реалістичну розповідь з елементами фантастики, застосовує гротеск, сатиру.

Записки Білого Пташка (збірка) (Галина Пагутяк)

Додано твір Записки Білого Пташка (збірка) (Галина Пагутяк). До книги вибраного ввійшли знакові твори лауреата Шевченківської премії Галини Пагутяк – романи та повісті, зокрема «Захід сонця в Урожі», «Кіт з потонулого будинку», «Записки Білого Пташка», «Книга снів і пробуджень» та інші, які по праву складають золотий фонд української прози, створеної поколінням вісімдесятників.

Відкриває книгу відома Галинина доповнена «Автобіографія без дат і майже без фактів».

Гірчичне зерно (збірка) (Галина Пагутяк)

Додано твір Гірчичне зерно (збірка) (Галина Пагутяк). Головному герою повісті «Гірчичне зерно» старому Басарабу не під силу жити в будинку для престарілих, і він тікає в рідне село. Тут, на всіма забутій садибі, він і переживає в самотині все своє життя, роздумує, та так і не може збагнути, чом воно отак гірко склалося.

У двох інших повістях – «Пан у чорному костюмі з блискучими гудзиками» та «Бесіди з Перевізником» авторка також на прикладах окремих людських доль досліджує вічні питання Совісті, Добра, Любові.

До питання про історію походу Б. Хмельницького у Галичину та облоги Львова (1648 р.) (Наталія Божко)

Додано твір До питання про історію походу Б. Хмельницького у Галичину та облоги Львова (1648 р.) (Наталія Божко). Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку: Матеріали республіканських історичних читань. – Вип. 1 / АН України. Інститут історії України. – К., 1991.

Незвичайні перипетії відкриттів і винаходів (Юліуш Єжи Герлінґер)

Додано твір Незвичайні перипетії відкриттів і винаходів (Юліуш Єжи Герлінґер). Герлінґер Юліуш Єжи
Незвичайні перипетії відкриттів і винаходів: Худож.-докум. оповіді: Для серед, і ст. шк. віку / Пер. із пол. Д. Андрухова. - К.: Веселка, 2005.- 175 с.

ISBN 966-01-0333-6

Усе, чим нині послуговується людство й без чого був би неможливий розвиток нашої цивілізації, було колись винайдено і відкрито. На сторінках цієї цікавої книжки відомий польський письменник, популяризатор науки Юліуш Єжи Герлінґер примушує читача замислитись, як це відбувалося, хто були ті щасливці, які здійснили свої епохальні відкриття і винаходи, що давно стали такими звичними для нас, людей третього тисячоліття.

Джордж і блакитний супутник (Люсі Гокінґ)

Додано твір Джордж і блакитний супутник (Люсі Гокінґ). Люсі Гокінґ, Стівен Гокінґ
Джордж і блакитний супутник [Текст]: роман І Люсі Гокінґ, Стівен Гокінґ; пер. з англ. Ганни Лелів. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. — 336 с.


ISBN 978-617-679-533-9


Джордж та Енні — двоє відчайдушних підлітків, які понад усе на світі мріють знову побувати в космосі — цього разу проходять відбір у космічний табір і розпочинають запеклу боротьбу, щоби стати першими астронавтами, які полетять на Марс. Але в таборі діється щось підозріле: випробування стають надто ризикованими, працівники кудись зникають, а роботів навколо усе більшає... Чи вдасться друзям впоратися із хитромудрими завданнями і потоваришувати з тими, з ким вони змушені співпрацювати в парі? Що за дивовижі заховані у високих коробках, під’єднаних до чудернацьких апаратів? Звідки взялися дірки на скрижанілій поверхні Європи — одному з найбільших супутників Юпітера? І скільки ще таємничих загадок треба розгадати, аби вибратися з лабіринту небезпек?

Урок з теми: "Recent activities and achievements "

metodportal.com - Методичний портал - 18 годин 26 хв тому

Метою уроку є розвиток діалогичного мовлення. Учні тренуються задавати питання вживаючи такі часи , як Present Perfect та Present Perfect Continuous. Виконуючи різні види вправ , вони навчаються ставити питання про нещодавно завершені дії та досягнення, Наприкінці уроку учні складають діалоги з опорою на зразок і ключові слова на різні теми. На уроці використовується робота хором, в парах і группах, також ігра, робота з наочністю.

Автор: 

Мітіна Іраіда Володимирівна
Вчитель англійської мови у загальній освітній школі.

Предмети: Англійська моваКласи: 9 клас
Категорії: + Оновлення

Підсумки тижня в освіті: головні події

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 17:50
Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Уряд схвалив стратегію популяризації української мови

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 16:46
У КМУ кажуть, що стратегія схвалена з метою забезпечення єднання українського суспільства

Для дошкільнят з особливими потребами виділили 37 млн

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 16:06
Основна мета виділення коштів – допомогти цим дітям краще соціалізуватися в суспільстві

Спеціальності, на яких збільшено держзамовлення

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 15:16
У МОН назвали спеціальності, за якими 2019-го зросла кількість бюджетних місць для бакалаврів

Сергій Петухов: правниче ЗНО: quo vadis?

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 13:55
Правниче ЗНО - необхідна частина реформи якості вищої юридичної освіти, що вже досягла основних цілей

Основи теорії польоту і конструкції ракет (Павло Гайда)

Додано твір Основи теорії польоту і конструкції ракет (Павло Гайда). Навчальний посібник містить: основні відомості про рух ракет у просторі; системи координат, за допомогою яких описують рух літальних апаратів; сили та моменти, що діють на ракету в польоті; фактори, які впливають на розсіювання ракет; наведені рівняння руху літальних апаратів для АДТ і ПДТ.

Посібник призначений для студентів, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу напряму підготовки «Бойове застосування з’єднань, частин і підрозділів, озброєних комплексами тактичних ракет».

Станьте до кінця літа студентом в Німеччині

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 12:15
Гарантований вступ до німецького коледжу навіть без сертифікату, що підтверджує знання німецької мови

АІКОМ - потужний інструмент для вдосконалення освіти

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 11:18
Освітні інформаційні технології як інструмент підвищення конкурентоспроможності школи

АІКОМ спростить школам складання звітності

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 10:49
У грудні 2019 року розпочне роботу Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту

На Херсонщині батьків оштрафували за прогули дітей

- osvita.ua - Пт, 2019-07-19 10:41
За рішенням суду батькам школярів доведеться сплатити на користь держави 1700 грн штрафу
RSS-матеріал